TJ Sokol Baška

oddíl kopané

Z Jistebníku bez bodů

TJ JISTEBNÍK - TJ SOKOL BAŠKA 2:0 (1:0)

Další zápas I.B třídy odehráli hráči Bašky už v pátek 29. 3. na hřišti v Jistebníku. Po domácí prohře 2:3 jsme si přáli odvézt nějaký ten bodík, ale domácí se kterými jsme na podzim prohráli 2:4, byli favorité. Těsně před výkopem jsme řešili zranění, na lavičce tak zůstali jen dva náhradníci. Nad hřištěm se proháněl dost silný vítr. Ten po zahájení utkání využívali víc domácí, protože jim foukal do zad. Domácí i díky větru měli více ze hry a rodily se šance. Z prvního rohu ještě nic nebylo, ale v 8. minutě se podařilo domácím dát branku přímo z rohu. V 11. minutě se dostali do šance i hráči Bašky ale z přímého kopu nic nevytěžili. Domácí stále více hrozili, ale brankář Bašky vše likvidoval. Od 25. minuty se hosté stále více tlačili před bránu hostí ale bez výsledku. Největší šance přišla v 33. minutě, kdy za sražení hostujícího hráče kopala Baška penaltu, tu však domácí brankář vyrazil. Hra se postupně vyrovnala a do konce 1. poločasu se už nic na výsledku nezměnilo.

Druhý poločas začala Baška z větrem v zádech ale byli to domácí, kteří po rohovém kopu zvýšili na 2:0. Hráči Bašky bojovali, dostávali se na dostřel domácí brány, ale šance z 53. a 65. minuty zůstaly nevyužity. Přibylo osobních soubojů a s přispěním nejistého hlavního rozhodčí přibývaly také žluté karty. V 84. minutě dostal David Baran druhou žlutou a šel pod sprchy. Domácí si v přesilovce už výsledek pohlídali a tak hráči Bašky čekají dál na další body. Snaha a bojovnost body nepřinese, když převládá nepřesnost v koncovce. O další body budou bašťanští bojovat v sobotu 6.4. v 15.30 na domácím hřišti proti hráčům z Trojanovic.

Branky: 9. R. Bystrý , 47. J. Tilscher

TJ Jistebník: M. Brož - V. Koval , J. Bednář , M. Červeňák- A. Sokolovskyi(46. A. Kropka) , T. Pěchovič, D. Dub(67. L. Andrys ), J. Rašek (46. M. Šimák) , J. Vaněk - R. Bystrý, J. Tilscher(85. P. Nykš )

TJ Sokol Baška: A. Bocián - M. Křenek - J. Křenek, D. Baran, T. Podžorný, J. Pavlik(78. P. Mroviec), L. Sloboda, T. Horňák (37. D. Recman) , D. Fišer, J. Mroviec, D. Adámek

ŽK: 52. J. Vaněk , 70. M. Šimák - 30. J. Křenek , 57. D. Baran , 64. J. Pavlik , 82. J. Mroviec .

ČK: 84. D. Baran