Se Skotnicí doma smírně

Po dvou venkovních utkáních ve Veřovicích a Klimkovicích, ze kterých Baška dovezla pouze bod za remízu O:0 z Klimkovic hostila na svém hřišti Skotnici. Před utkáním v Bašce má bilanci jedné remízy a 4 výher v řadě. Bašku tak čekal zdatný soupeř, který se představil v dobrém světle, kombinoval a snažil se o pohledný fotbal. Baška byla v první půli statická, měla malý pohyb. Soupeř toho dokázal využít a dostal se do vedení v 34.minutě Svystun, když střelou zpoza šestnáctky, která byla tečovaná uklidil míč do branky Bašky.

Do druhé půle vyběhla Baška pokropená živou vodou, což soupeř pocítil hned v první minutě, kdy se podařilo vyrovnat Šnytovi. Povedený nástup do druhé půle pečetil o dalších pět minut později Židek, který stal na správném místě a centr z pravé strany uklidil za zády hostujícího brankáře Liberdy. Baška nadále ohrožovala branku hostí. Do dvou velkých šancí se dostal domácí Fišer, ale žádnou nedokázal proměnit v branku a navýšení domácího vedení. A tak jak už to tak bývá, hosté se dostanou k míči po špatném odkopu a v 70 minutě vyrovnají na 2:2. Baška má ještě jednu větší příležitost, ale nepromněňuje. Utkání tak končí remízou, zřejmě spravedlivou, když hosté byli lepší v první půli a domácí ve druhé. Ovšem na větší šance by vyhrála Baška, ale fotbal se hraje na góly a ne šance.

TJ Sokol Baška - FK Skotnice 2:2 (0:1)

Branky: 46. M. Šnyta , 51. V. Židek - 34. V. Svystun , 69. R. Vališ

Sestavy

TJ Sokol Baška: F. Kimla [-] - M. Křenek [-] (72. T. Podžorný [-] ) - J. Křenek [-] - M. Šnyta [-] , R. Kocúr [-] (46. V. Židek [-] ) - L. Sloboda [-] (46. D. Fišer [-] ) , J. Šponiar [-] (66. D. Baran [-] ) , T. Horňák [-] , J. Michálek [-] , L. Vavřík [-] , D. Adámek [-]

FK Skotnice: L. Liberda [-] - L. Břečka [-] - V. Hrůzek [-] - T. Wolf [-] , V. Janíček [-] , V. Ivanskyi [-] (77. P. Kiška [-] ) , V. Svystun [-] (59. P. Michálek [-] ) , P. Metzner [-] , R. Vališ [-] , D. Bartek [-] , J. Papák [-]

ŽK: 59. J. Křenek